Akdeniz’in gözde tatil beldesi olan Side'de hizmet veren Starlight Resort Hotel, denize sıfır konumda, 310.000 m² özel peyzaj alanı üzerine kuruludur. Antalya Side’ye 8 km. ve Antalya Havaalanı’na 79 km. mesafededir.

Starlight Resort Hotel bünyesinde barındırdığı toplamda 4560 kişilik kapasiteli kongre merkezi ve aynı zamanda bu kadar kişinin konaklayabilme olanağına sahip Antalya’daki tek tesistir. Starlight Resort Hotel, organizasyonunuz ne kadar kapsamlı olursa olsun, hizmet verebilecek geniş kullanım alanları ve farklı alternatifler sunabilen mekanları ile toplam 3,025 m2 Ana Salon ve Fuayesi, 900 kişilik Oditoryum ve 24 adet farklı ölçülerde Work Shop salonları ile ulusal ve uluslararası pek çok kongre ve organizasyona ev sahipliği yapmış bir tesistir.

Özenle dizayn edilmiş geniş peyzaj alanlarından oluşan zengin bir bitki çeşitliliğine sahip mükemmel bir botanik bahçesi içerisinde kurulu Starlight Resort Hotel; bölgesinin en yeşil oteli, eşsiz doğa manzarası, yürüyüş yolları, meyve ağaçlarıyla huzurlu bir ortam ile konuklarına verimli toplantılar ve organizasyonların yanında benzersiz bir konforu da sunmaktadır.Starlight Resort Hotel
Kızılağaç Turizm Merkezi, 07600 SİDE - Antalya / TÜRKİYE

Otel için web sitesi için tıklayınız.