BİLDİRİ ÖDÜLLERİ

JEPE’de Yayın Hakkı

Kongremizde sözlü ya da poster olarak sunulmaya hak kazanan bildiriler arasından hakemler tarafından yapılacak değerlendirme sonrası seçilecek en iyi 20 bildirinin tam makalesi Science Citation Index (SCI) Expanded tarafından indekslenen Journal of Environmental Protection and Ecology (JEPE) dergisinde yayımlanacaktır.Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi’nde Yayın Hakkı

Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi (Turkish Bulletin of Hygiene and Experimental Biology) bağımsız, uluslararası, Türkçe ve İngilizce dilinde, online yayınlanan ve serbest erişimli bir dergidir.

Kongremizde sunulan 25 bildiri Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi'nde (Turkish Bulletin of Hygiene and Experimental Biology) makale olarak yayınlanmak üzere seçilmiştir.

Dergiye ulaşmak için tıklayınız.The Turkish Journal Of Occupational / Environmental Medicine and Safety (TURJOEM) Dergisi'nde Yayın Hakkı

Kongremizde sunulan 62 bildiri TÜBİTAK Dergipark sisteminde yer alan The Turkish Journal Of Occupational / Environmental Medicine and Safety (TURJOEM) dergisinde makale olarak yayımlanmak üzere seçilmiştir.

Dergiye ulaşmak için tıklayınız.En İyi Bildiri Ödülü Belgesi

Kongremizde sözlü ya da poster olarak sunulmaya hak kazanan bildiriler kongredeki sunumu sırasında jüri tarafından puanlama sistemi kullanılarak değerlendirilecektir. Seçilen en iyi 30 sözlü ve 30 poster bildiri “En İyi Bildiri Ödülü Belgesi” almaya hak kazanacaktır.Herşey Dahil Karadeniz Turu*

En İyi Bildiri Ödülü Belgesi almaya hak kazanan bildirilerden “En İyi Sözlü Bildiri Birincisi” ve “En İyi Poster Bildiri Birincisi” Ayder Turizm tarafından verilen çift kişilik her şey dâhil Karadeniz turu kazanacaktır.

*2 kişilik, 6 gece 7 gün Herşey Dahil Karadeniz Turu

*Karadeniz Turu ödülleri yazarlar arasından ilk isme verilir. İlk isim kongreye kayıt olmasına rağmen kongreye katılmayacak ise ödül onun önerdiği diğer bir yazara aktarılabilir. Ancak önerilen bu kişinin kongreye kayıt yaptırması ve konaklamasız kongre katılım ücretini ödemiş olması gerekir.